4 kolejka Klasa Okręgowa Koszalińska 2018/19

Sława Sławno   -   Spójnia Świdwin
                                          3   :   1

4 kolejka Klasy Okręgowej Koszalin sobota 01.09.  Spójnia rozegrała mecz wyjazdowy z zespołem Sławy w Sławnie.  Zespół Spójni nie podołał rywalom i przegrał 1:3. Pierwsza połowa pod dyktando Spójni. Po przerwie w 46' K. Wiak zdobył bramkę na 1:0. Niestety potem było już tylko cały czas gorzej i tak w 59' Sława wyrównała na 1:1, w 72' już było 2:1 dla Sławy, a wynik został ustalony w 81' na 3:1 dla Sławy. Zespół Spójni zagrał w składzie: bramka - Bobryk Jakub, obrona - Kowalewski Jakub, Owedyk Sławomir, Budzinski Damian, De Lorm Daniel, pomoc - Wojszczyk Szymon, Wędrychowicz Kacper, Wieczorkiewicz Sławomir, Kurlapski Filip, atak - Wiak Krzysztof, Adamczyk Michał. Na zmiany wchodzili: w 64' Zelent Szymon za Budziński Damian /kontuzja/, w 73' Paprocki Karol za Wojszczyk Szymon i w 85' Zmysłowski Kacper za Kurlapski Filip. Po rozegraniu 3 meczów Sława  jest w tabeli na 3 miejscu z 9 pkt. natomiast Spójnia w 4 rozegranych meczach zdobyła 3 pkt. i jest na 13 miejscu w tabeli. Dnia 08.09. odbędzie się 5 kolejka koszalińskiej klasy okręgowej w której Spójnia podejmie zespół Iskry Białogard. Iskra rozegrała 3 mecze i z 3 pkt. jest na 11 miejscu w tabeli. Jest to chyba zespół do pokonania i zawodnicy Spójni powinni zrobić wszystko aby tak się stało. Te 3 pkt. Iskra zdobyła w ostatniej kolejce pokonując u siebie Calisię Kalisz Pomorski 3:1.