trzeci mecz kontrolny przed sezonem 2020/21.

Polonia Płoty   -    Spójnia Świdwin
                                 9   :   1

11.07.2020 trzeci mecz kontrolny w Płotach z Polonią przegrany przez Spójnię 1:9.

18.07.2020 wyjazdowy mecz kontrolny do Radwi Białogórzyno.

Drugi mecz kontrolny przed sezonem 2020/21.

Światowid Łobez  -  Spójnia Świdwin
                               3  :  2

Drugi mecz kontrolny w dniu 04.07.2020 rozegrano w Łobzie ze Światowidem. Zespół Spójni przegrał 2:3. Zwycięska bramka dla gospogarzy padła w ostatnich minutach meczu. Przy stanie 2:0 dla Światowida 2 bramki Michała Adamczyka dały chwilowy remis. Niestety po zmianie bramkarza w ostatnich minutach meczu daleki strzał dał wygraną dla  Światowida.

Pierwszy mecz kontrolny przed sezonem 2020/21.

Pomorzanin Slawoborze   -   Spojnia Świdwin
                                     3   :   6

W dniu 20.06.2020 zespół Spójni rozegral pierwszy mecz kontrolny z Pomorzaninem Sławoborze. Mecz wygrany przez Spójnię 6:3. Bramki zdobyli: 3x Hubert Wiak, 1x Krzysztof Wiak który powrócil do naszego zespołu po rocznym graniu w Ikarze Krosino, 1x Michał Adamczyk oraz 1x Kacper  Wędrychowicz.

Przygotowania do rundy rewanżowej zawodników Spójni Świdwin.

14 marca miały się odbyć mecze 16 kolejki rundy rewanżowej Klasy Okręgowej gr.4 Koszalin Południe. Jednak ze względu na epidemię koronawirus rozgrywki zostały wstrzymane chwilowo do 29.03.2020r. Zawodnicy Spójni Świdwin solidnie przygotowywali się do tej rundy rozpoczynając treningi od 07.01. 2x po 2 godz. w tygodniu. pod okiem trenera pana Wojciecha Grobeli. Zatrudniony został również II trener pan Jacek Niburski. Obecność na treningach to średnio ok. 18 piłkarzy. W okresie przygotowawczym Spójnia rozegrała 5 meczów kontrolnych i tak: w Ustroniu Morskim z Mewą Resko wygrany przez Spójnię 3:2, drugi sparing w Kołobrzegu z Radew Białogórzyno wygrany przez Spójnię 9:6, trzeci sparing ze Światowidem 63 Łobez przegrany 7:5 / do przerwy prowadzili piłkarze Spójni 3:1/, czwarty sparing w Płotach z Mewą Resko zremisowany 4:4 /do przerwy 3:1 dla Spójni/, piąty sparing w Drawsku z Drawą wygrany przez Spójnię 3:2 /do przerwy 2:0 dla Spójni. Miał być rozegrany mecz sparingowy 11.03. w Świdwinie z Pomorzaninem Sławoborze. Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne zawodników mecz się nie odbył. Zawodnicy Pomorzanina nie dojechali.

15 kolejka Klasa Okręgowa gr.4 Koszalin Południe 2019/20.

Błonie Barwice   -   Spójnia Świdwin
                                                                3  :  1

Ostatnia kolejka rundy jesiennej 23.11.2019r. Mecz w Barwicach. Ostatnie spotkania z Błoniami to 3 przegrane i jedno zwycięstwo i tak: sezon 2016/17 przegrana w Świdwinie 1:4, rewanż w Barwicach przegrana 0:7, sezon 2018/19 przegrana w Barwicach 0:2, natomiast rewanż wygrana Spójni 2:1 po bramkach Karola Paprockiego i Michała Adamczyka. W tym meczu Spójnia wystąpiła w składzie: bramka - Połczyński Filip - obrona: Kowalewski Jakub, Badowski Radosław, Kurlapski Filip, Zmysłowski Kacper - Bolek Robert - pomoc: Wojszczyk Szymon, Chowaniec Kacper, Wiak Hubert - atak: Adamczyk Michał, De Lorm Daniel. Mecz otworzyli piłkarze Błoni zdobywając bramkę na 1:0 w 32', wyrównał Kacper Prusaczyk w 62'. Niestety bramki zdobyte przez barwiczan w 79' i 89' ustaliły przegraną Spójni 1:3. Na zmiany wchodzili: 46' Jagodziński Dominik za Połczyński Filip, 60' Zelent Szymon za Wojszczyk Szymon, 76' Wędrychowicz Kacper za De Lorm Daniel, 60' Prusaczyk Karol za Wiak Hubert, 80' Wojtalik Jakub za Bolek Robert. Błonie Barwice zakończyły rundę jesienną na 3 miejscu z 31 pkt. natomiast Spójnia Świdwin na 15 miejscu z 9 pkt. przy 2 zw. 3 rem. i 10 przegranych.

14 kolejka Klasa Okręgowa gr.4 Koszalin południe 2019/20.

Spójnia Świdwin   -   Korona Człopa
                               0   :   1

16.11.2019r. przedostatnia kolejka I rundy sezonu 2019/20. Świdwinska Spójnia podejmowała zespół Korony Człopa. Do tej kolejki był to  wicelider tabeli z 9 zw. 3 rem. i 1 przegraną w meczu wyjazdowym z Głazem Tychowo. Spójnia zagrała bez Damiana Budzińskiego i Michała Adamczyka. Skład Spójni: bramka - Bobryk Jakub (60' Jagodziński Dominik) - obrona: Kowalewski Jakub, Kurlapski Filip, Wojtalik Jakub, Zmyslowski Kacper - Bolek Robert - pomoc: Wojszczyk Szymon (65' Poręba Kamil), De Lorm Daniel, Wędrychowicz Kacper (60' Wiak Hubert), Zelent Szymon (46' Chowaniec Kacper) - atak: Prusaczyk Kacper. Mimo, iż Spojnia to bardzo młody zespół doskonale radzila sobie z wiceliderem. Były okazje do zdobycia gola jednak brakowalo szczęścia. Kiks młodego stopera i Korona zdobyła jedynego gola meczu. Mecz zakończyl się 1:0 dla Korony Człopa. 23.11. ostatnia 15 kolejka tej rundy. Zawodnicy Spójni Świdwin wyjeżdzają do Barwic na mecz z Błoniami. Blonie Barwice to 5 drużyna w tabeli po 13 kolejce z 7 zw. 4 rem. i 2 por. Przegrana u siebie z Pogonią Połczyn Zdrój 0:1 oraz z Sadem Chwiram na wyjeżdzie 3:2. 14 kolejkę rozegrają w niedzielę 17.11. na wyjeżdzie z Orłem Łubowo.